Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

kadin22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında dünyaya gelen yengeç burcu kadını, su grubuna mensup kadınlar oldukları için duygusal ve derin iç dünyaları olan kadınlardır. Burçlar dünyasında evine en bağlı ve en sadık kadınların başında gelen yengeç burcu kadınları için, bu dünyadaki en önemli şey ailesi ve sevdikleridir.

Tam bir aile kadını olan yengeç burcu kadını, evlendiğinde bir daha kolay kolay eşinden ayrılmayacaktır. Sadık bir eş olan bu kadınlar, özellikle aslan burcu erkeği ile iyi bir çift olur. Yengeç burcu kadını, her daim sevgisini verir ve hissettirir. Aşkını hissettirmekten hiç çekinmeyen bu kadınlar, oldukça tutkulu ve duygusal kadınlardır. Romantizme büyük önem verirler ve birliktelikleri boyunca, karşı taraftan ufak sürprizler beklerler.

Tam bir ilişki kadını olan yengeç burcu kadınları, kısa süreli birlikteliklerin insanı değillerdir. Bu nedenle ikizler ve akrep burcu erkekleri ile anlaşamazlar. Akrep burcu sonradan bağlanan ve kolay sevemeyen bir erkek olduğu için, yengeç burcu ilişkinin başında korkup kaçabilir. Yengeç burcu kadını, yatakta inanılmaz uyumludur. Eşinin isteklerini yerine getirmekten hiç çekinmez. Mutlu olduğunda, mutlu olmasını çok iyi bilen yengeç burcu kadını, aldığından daha fazlasını vermek ister. Bu kadınlar iç dünyalarında oldukça hassas kadınlardır ve özen beklerler. Bu kadınlarla birlikte olmak istiyorsanız, ilginizi ve hassasiyetinizi göstermekten çekinmemenizi tavsiye ediyoruz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*