Yengeç Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellikYengeç burcu, her zaman her durumda bir adım geri durmayı alışkanlık haline getirdiği için, cinsellikte de ilk başlarda çekinen ve geri duran taraf olacaktır. Fazla aktif ve dışa dönük kişiler olmadıkları için, yatakta ne istediğini söylemek konusunda biraz zorlanabilir.

Bu da, çok uyumlu olmadığı biriyle yatakta çok mutlu olamayacağı anlamına geliyor. Yengeç burcunun cinsel hayatı, ancak evlendiğinde aktif olacaktır. Evlendiği kişiye gerçekten güvendiği ve bağlılık duyduğu için, onu mutlu etmek için çok çaba sarf edecek ve yatakta isteklerini yerine getirmek için gerçekten çalışacaktır. Yengeç burcu, yatakta aslan ve akrep burçları ile uyumludur. Romantizm ve tutku dolu bu iki burç, yatakta yengeç burcunu en mutlu edecek iki burçtur. Yengeç burcunun yeni maceralara açık olmadığını söylemek yanlış olur.

Özellikle gerçekten aşık olduğu bir kişi varsa, onunla cinselliği sonuna kadar yaşamak isteyecek. Yengeç burcunun kadını da erkeği de genel olarak yatakta çok güçlü kişiler olmadıkları için, yatakta ipler genellikle karşı tarafın elindedir. Yengeç burcunu ay yönetir. Ay, romantizm ve tutkuyu simgeler. Ay ışığında, sevgilisi ile birlikte evinde romantik bir gece geçirmekten çok hoşlanan yengeç burcu, partnerine çok sadık olduğu için, tek eşlidir. Kadını da erkeği de oldukça sadık olan bu burç, cinsellikte sevdiği ile birlikte yeni deneyimler deneyecektir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*