Yengeç Burcunun Aşk Hayatı

askÇok aktif bir aşk hayatı olmasa da, biriyle birlikte olduğunda uzun bir ilişki yaşayan ve genellikle ilişkileri evlilikle sonuçlanan yengeç burcuna mensup kişiler, yoğun duygu dünyası olan kişiler oldukları için, romantizm ve aşk onlar için çok önemlidir.

Yengeç burcu kişilerinin mantık evliliği yaptıklarına pek rastlanmaz. Onlar, birlikte mutlu oldukları, kendilerini yanında huzurlu hissettikleri, kalbini çarptıran kişilerle birlikte olmayı tercih ederler. Paraya fazla önem vermeyen yengeç burcu, maddiyat için biriyle beraber olmaz. Onun için çift olmak, arada güçlü bir bağ olmasını da gerektirir. Yengeç burcunun aşk hayatı çok hareketli değildir. Genellikle ilişkilerinde sakin ve dingin olmak ister. Ama tam tersine, genellikle arızalı tiplerle karşılaştıkları için, onları sürekli kırılmış ve alıngan tavırlar içinde bulabilirsiniz. Evine çok bağlı ve sadık bir burç olan yengeç burcu, evlilik için en ideal partnerlerden biridir.

Güven konusunda en çok güvenebileceğiniz burç, belki de yengeç burcudur. Sizi beklemesini söylediğinizde, sizi bekleyecektir. Bu nedenle yengeç burcuna mensup kişiler çok güvenilirdir. Aşkta tutkuya önem veren bu kişiler, güçlü bir bağ hissettikleri kişilerle birlikte olurlar. Kısa süreli ilişkilerin insanı olmadıkları için, ikizler burcu ve yay burcu ile çok iyi anlaşamazlar. İkizler burcu, yengeç burcunun fazla duygusal olmasından sıkılıp, daha ilişkinin başında ondan uzaklaşabilir. Yengeç burcunun en iyi partnerleri balık, aslan ve oğlak burcu olacaktır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*