Yengeç Burcunun Cinsel Hayatı

Yengeç Burcunun Uyumu

cinsellikErkeğinin;

Yengeç burcu erkeğinin cinsel hayatı ile ilgili aradığınız bilgiyi bu sayfada bulabileceksiniz.

Yengeç erkeği için cinsellikte duygusal paylaşımlar bedensel hazlardan önce gelir. Partneri ile yeterli duygusal bağı kurduğu takdirde cinsel hayatını da uyumlu bir şekilde sürdürebilir. Ona göre duygulardan ve sevgiden yoksun bir cinsel hayat düşünülemez.

Yengeç erkeği geçmişine bağlı ve yeniliklerden pek hoşlanmayan bir tiptir. Bu özelliğini cinsel hayatına da yansıtır. Sıra dışı fantezilerden hazzetmez. Cinsel hayatını alışılagelmiş şekilde sürdürmek ister. Aynı zamanda çekingen bir yapıya sahip olduğu için ilk aşamada sorumluluk almaktan kaçabilir. Bu noktada partnerinin ona cesaret vermesi gerekir.

Yengeç erkeği için duygusal güvence her zaman ön plandadır. Cinsel paylaşımda bulunacağı bayan ile duygusal derinliği yüksek bir ilişki içerisinde olmalıdır. Aksi takdirde cinsel deneyime adapte olmakta zorlanacaktır. Bu da kendisinin ve karşısındaki kadının ilişkiden keyif almasını önleyecektir. Zira Yengeç erkeği öz güvenini beslemeyen ve kendisine cesaret kazandırmayan ortamlarda kabuğuna çekilen bir yapıya sahiptir. Bu tür durumlarda kendini doğru bir şekilde ifade etmesi de mümkün değildir.

Edilgen bir yapıya sahip olan Yengeç erkeği cinsel hayatında da kontrolün karşı tarafta olmasını ister. Bundan dolayı özellikle Akrep kadını ile cinsel uyum yakalayabilir. Çünkü Akrep kadını cinsel hayatta dominant bir yapıya sahiptir. Bunun yanında Balık ve Boğa burcu kadını ile de son derece uyumlu bir cinsel yaşam yakalayabilir.

Kadınının;

Yengeç burcu kadını cinsel hayatında bedensel hazlardan ziyade sevgi paylaşımına önem verir. Önce sevmek, sevilmek ve duygusal bağ kurmak ister. Ancak bu aşamadan sonra partneriyle cinsel paylaşımlarda bulunabilir. Yengeç kadınının hayatında içinde aşkın ve sevginin olmadığı bir cinsel deneyime yer yoktur. Partneriyle duygusal bağ kuramadığı takdirde soğuk ve çekingen tavırlar sergileyebilir. İnisiyatif alma konusunda son derece isteksiz davranabilir. Partneriyle tutkulu, uyumlu, canlı ve sevgi dolu bir aşk yaşıyorsa muhakkak bunu cinsel hayatına da yansıtır.

Yengeç burcu edilgen bir yapıya sahip olduğu için cinsel hayatta da karşı tarafın aktif olmasını ister. Aynı zamanda partnerinin cinsel deneyimden keyif almasına çok büyük önem verir.

Yengeç burcu kadını geçmişine ve alışkanlıklarına çok bağlı olduğu için sıra dışı yeniliklerden pek hoşlanmaz. Bu özelliğini cinsel hayatına da yansıtır. Alışık olduğu ortamlarda cinsel deneyim yaşamak ister. Çok uçuk fantezilere de kapalıdır.

Yengeç kadını cinsel yaşantısında Balık, Boğa ve Akrep burçları ile çok iyi anlaşır. Aradığı huzur, uyum ve dengeyi bu burçlarda bulabilir.